ÖZ-6-CNC KÖPRÜ KESME - Özmaksan Mermer Makinaları

ÖZMAKSAN MERMER GRANİT MAKİNALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İçeriğe git
KONU: 1 ADET MERMER VE GRANİT KÖPRÜ KESME MAKİNE
KODU: ÖZ-6-CNC KÖPRÜ KESME MAKİNESİ
MAKİNENİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

         ÖZ-6-CNC KÖPRÜ KESME MAKİNESİ büyük fabrikalar, küçük atölyeler, proje ve uygulama firmalarına plaka halinde bulunan mermer, granit ve benzeri ürünleri istenilen ölçülerde otomatik kesim için dizayn edilmiştir.
       Makinemiz de bulunan Y ekseni yan yürüme grubu ve X ekseni kesim hareket grubu kramiyer dişliler, pinyon dişliler, lineer raylar ve bilyalı yataklar sıvı yağ havuzunda çalışmaktadır. Bütün hareketli bölümler muhafazayla birlikte su ve tozdan korunmaktadır. Vagon 0’dan 80 dereceye kadar kalkabilmektedir ve kesilecek ürün lazer doğrultusunda ayarlanıp kesim sağlanmaktadır. Makinemizin kesim testere kafa bölümü 0’dan 360 dereceye kadar dönüp kare, dikdörtgen, üçgen, yelpaze, yuvarlak, oval, kademeli ve benzeri kesimleri yapabilmektedir. Testere bölümü ise 0’dan 90 dereceye kadar açılı kesimleri keser, testerenin kesemediği keskin iç ve dış köşe dönüşleri ve benzeri kesimlerde freze devreye girip kalan kesimi tamamlar. Farklı freze uçları takılarak yazı yazma, delik delme, yüzey işleme ve benzeri işlemleri yapılabilmektedir. İşlem yapılacak plaka halindeki mermer, granit ve benzeri yapay ürünlerin kesim başlangıç noktası operatör tarafından belirlenip farklı ölçü, adet ve şekillerde veya makinenin kütüphane bölümünde bulunan hazır şablonları dokunmatik ekrana çıkarıp ölçüleri değiştirerek hazır kesim yapılabilmektedir. Dokunmatik ekranda da çizim yapılır ve ayrıca dışarıdan gelen çizimlerde makineye aktarılır.
      Kesim yapan testere motoruna 350 mm’den 500 mm’ye kadar testere takılarak 0’dan 6000 d/d ayarlanabilir hıza sahiptir. Makinemiz çelik konstrüksiyon üstüne montajlı ve tek parça halinde taşınmaktadır. Bilgimiz doğrultusunda yer değişimi yapılmak istenirse, makineye zarar vermeden yer değişimi yapılıp, montajı bir günde tamamlanabilmektedir. Üç günlük eğitimle makine kullanıma hazır hale gelmektedir. MAKİNE 1 YIL GARANTİLİDİR.
Merkez : Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sokak MVK WORK SQUARE Ev-Ofis Siteleri No:13 A1 Blok D:24-26-27 Kurtköy/Pendik/İSTANBUL
Fabrika : Selimiye Köyü Osmaneli Organize Sanayi Bölgesi 101 Ada 4 No'lu Parsel Osmaneli / BİLECİK
Telefon: ( 0216 ) 593 12 22 PBX
Fax        : ( 0216 ) 593 12 25
E-Mail  : info@ozmaksanmakine.com
İçeriğe dön