ÖZ-5-S-DV KÖPRÜ KESME - Özmaksan Mermer Makinaları

ÖZMAKSAN MERMER GRANİT MAKİNALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İçeriğe git
KONU: 1 ADET MERMER KÖPRÜ KESME MAKİNESİ
KODU: ÖZ–5-S-DV DEĞİŞKEN VAGON KÖPRÜ KESME MAKİNESİ

MAKİNENİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

ÖZ–5-S-DV KÖPRÜ KESİM MAKİNESİ küçük atölye ve büyük fabrikalarda plaka halindeki mermerin istenilen ölçülerde otomatik ya da manüel olarak kesimi için dizayn edilmiştir.
Makinenin iniş-kalkışı otomatik ve köprü hareketi milimetrik ölçüm sayıcılıdır. Testere bölümü sabit, makinenin vagon bölümü ise 360 derece açıya dönebilmektedir. Makinenin vagon kısmı 360 derece dönebilmektedir. Vagon bölümü manüel veya otomatik olarak istenilen derecelerde sabitlenebilmektedir. Kesim yapılacak ölçüler kumanda panelinde dokunmatik ekranda görünmektedir. Derecelerin dönüş açıları ve milimetrik ölçüler kumanda panelinde dokunmatik ekranda görünmektedir. Değişik ölçülerde ve farklı adetlerde kesim yapılabilmesi için makine programlanabilir ve isteğe göre otomatik veya manüel olarak kesimler yapılabilir.  Maksimum kesilecek taş kalınlığı 20cm’dir. 80 cm çapa kadar testere takılabilmektedir.  Taşın başlangıç kesimi lazerle belirlenmektedir. Bu makinenin vagon üzerine plaka halindeki mermerlerin koyulması için 1 adet rampa sistemi ve bu sistem hidrolik olarak 80 dereceye kadar kalkabilmektedir. Bununla birlikte 2 adet değişken vagon verilmektedir.   
Kesim motoru 30 HP 1400 devirli yassı motordur. Kesim motorunun iniş kalkış hareketi kromlu mil ile sağlanmıştır. Makinenin kesim ve köprü hareketleri krameyer dişli ile sağlanmaktadır. Makine çelik konstrüksiyon üstüne montelidir, betona ihtiyaç duyulmamaktadır. Bütün yürüme grupları 90 nolu yağ içinde çalışmaktadır ve muhafazayla sudan ve tozdan korunmuştur.
Makinede Değişken Vagon Sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemle 2 adet vagon mevcutur. 1 adet vagon üzerindeki plakaların kesimi yapılırken diğer vagon üzerine de plakalar konularak kesime hazır halde bekletilmektedir. Kesimi biten vagon boşaltılırken hazırda bekletilen diğer vagon kesime alınmaktadır. Böylece zaman kaybı yaşanmadan ve makine durdurulmadan seri bir şekilde kesim işlemine devam edilebilmektedir. MAKİNE 1 YIL GARANTİLİDİR.
Merkez : Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sokak MVK WORK SQUARE Ev-Ofis Siteleri No:13 A1 Blok D:24-26-27 Kurtköy/Pendik/İSTANBUL
Fabrika : Selimiye Köyü Osmaneli Organize Sanayi Bölgesi 101 Ada 4 No'lu Parsel Osmaneli / BİLECİK
Telefon: ( 0216 ) 593 12 22 PBX
Fax        : ( 0216 ) 593 12 25
E-Mail  : info@ozmaksanmakine.com
İçeriğe dön