ÖZ-5-CNC KÖPRÜ KESME - Özmaksan Mermer Makinaları

ÖZMAKSAN MERMER GRANİT MAKİNALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İçeriğe git
KONU: 1 ADET MERMER VE GRANİT KÖPRÜ KESME MAKİNE
KODU: ÖZ-5-CNC KÖPRÜ KESME MAKİNESİ
MAKİNENİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

         ÖZ-5-CNC KÖPRÜ KESME MAKİNESİ büyük fabrikalar, küçük atölyeler, proje ve uygulama firmalarına plaka halinde bulunan mermer, granit ve benzeri ürünleri istenilen ölçülerde otomatik kesim için dizayn edilmiştir.
       Makinemiz de bulunan Y ekseni yan yürüme grubu kramiyer ve pinyon dişlilerle, X ekseninde ki  kesim hareket grubu ise lineer raylar ve bilyalı yataklar ile sıvı yağ havuzunda çalışmaktadır. Bütün hareketli bölümler körükle birlikte su ve tozdan korunmaktadır. Vagon 0’dan 80 dereceye kadar kalkar ve kesilecek ürün lazer doğrultusunda ayarlanıp kesim sağlanmaktadır. Makinemizin kesim testere kafa bölümü 0’dan 360 dereceye kadar dönüp kare, dikdörtgen, yelpaze, yuvarlak, oval ve benzeri kesimler yapılır. Testere bölümü ise 0’dan 45 dereceye kadar dönebilmektektedir. İşlem yapılacak plaka halindeki mermer, granit ve benzeri yapay ürünlerin kesim başlangıç noktası operatör tarafından belirlenip farklı ölçü, adet ve şekillerde veya makinenin kütüphane bölümünde bulunan hazır şablonları dokunmatik ekrana çıkarıp ölçüleri değiştirerek hazır kesim yapılabilmektedir. Ayrıca dışarıdan gelen çizimlerde makineye aktarılır.
      Kesim yapan testere motoruna 350 mm’den 500 mm’ye kadar testere takılarak 0’dan 3000 d/d ayarlanabilir hıza sahiptir. Makinemiz çelik konstrüksiyon üstüne monte edilir. Bilgimiz doğrultusunda yer değişimi yapılmak istenirse, makineye zarar vermeden yer değişimi yapılıp, montajı bir günde tamamlanabilmektedir. Üç günlük eğitimle makine kullanıma hazır hale gelir. MAKİNE 1 YIL GARANTİLİDİR.
Merkez : Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sokak MVK WORK SQUARE Ev-Ofis Siteleri No:13 A1 Blok D:24-26-27 Kurtköy/Pendik/İSTANBUL
Fabrika : Selimiye Köyü Osmaneli Organize Sanayi Bölgesi 101 Ada 4 No'lu Parsel Osmaneli / BİLECİK
Telefon: ( 0216 ) 593 12 22 PBX
Fax        : ( 0216 ) 593 12 25
E-Mail  : info@ozmaksanmakine.com
İçeriğe dön