Hakkımızda - Özmaksan Mermer Makinaları

ÖZMAKSAN MERMER GRANİT MAKİNALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İçeriğe git
HAKKIMIZDA
ÖZMAKSAN'IN ÖZ GEÇMİŞİ BU GÜNÜ GELECEĞE BAKIŞI ve HEDEFLERİ

1986 yılında mermer makineleri imalatı ile sektöre giren Özmaksan Mermer&Granit Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında dünyadaki değişim ve gelişimle beraber kendisini yeni hedeflere hazırlayarak Mansur Yıldırım ve Özel Yıldırım yönetiminde dünyada söz sahibi olmayı hedefleyip sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız alın cila ve pah makinesin de bir yeniliğe imza atarak bütün sektörün olmaz dediği pah makinesinin alttan pah yapma özelliğini makinelerine uygulamıştır. 1998 yılında bu özellikle sektöre giren Özmaksan 2002 yılında pah makinesine yaptığı özel bir uygulamayla yuvarlak, balık sırtı, oje, hollywood beveli, düz kesim ve aynı zamanda klasik haline getirdiği alttan 45 derece pah, alın cila, çapak alma ve damlalık kesimini bir makinenin üstünde uygulamaktadır. 2003 yılında Özmaksan, bütün dünya makinecilerinin pah makinesinde yapmakta zorlandığı bir işlem olan 7 cm genişliğinde ki taşları işleyebilme özelliğini geliştirerek bir ilke daha imza atmayı başarmıştır. Firma, mermer alın cila pah makinesi ,mermer+granit alın cila pah makinesi, mermer+granit ve yuvarlak, balık sırtı, oje alın cila pah makinesi,otomatik yan kesim makinesi , full otomatik köprü kesim makinesi, iki kafalı bantlı ebatlama makinesi üretimiyle faaliyetlerine devam etmektedir.
TÜRKİYEDEKİ PAZAR PAYIMIZ

Türkiye deki Pazar payımız oldukça yüksek. Kendi imalatlarımız da pazarın yüzde 70'ine sahibiz.Devamlı ihracat yapmaktayız. 90'lı yıllarda Suudi Arabistan, Makedonya, 1999 yılından sonra ise Amerika Birleşik Devletleri , Hollanda,Afrika ve diğer Avrupa ülkelerine ihracat yaptık ve devam ediyoruz.

DÜNYA ve AVRUPA KALİTESİNE ULAŞMAK

Daha rahat bir ihracat sağlayabilmek için Türkiye'de ilk defa bir Avrupa teknoloji ülkesi olan Hollanda'ya bayilik verip diğer Avrupa ülkelerine daha rahat satışı ve servis hizmeti götürmek, Avrupa'daki pazarda söz sahibi olmak ve hedefimizi gerçekleştirmek için Avrupa'da makinelerimizin kalitesinin daha belirgin olması için 2002 de araştırma sonucu buşvurmuş olduğumuz Avrupa standartları belgesi CE'yi Hollanda'daki bayimiz AWM'nin de katkılarıyla bu sektörde imalat yapan şirketlerin içerisinde avantajlı bir yer edindik ve bu ilke imza atan firmalar dan biriyiz. Üretim teknolojisi ve üretmiş olduğumuz ürünlerin kalite açısından baktığımız zaman üretimde teknolojinin kullanılması bizim açımızdan da önem kazanmaktadır. Kullandığımız teknoloji seviyesi yükseldikçe ürünlerimizin de kalitesi artmaktadır.

ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME
Araştırma geliştirme konusunda birçok çalışmamız bulunmakta. Zaten ilerlemenin ve gelişmenin araştırma ve geliştirmeden geçtiğinin kanaatindeyiz. Bu konuda biz ÖZMAKSAN olarak kendi şirketimiz bünyesinde bir grup oluşturarak ayrıca Hollanda da mümessillerimiz olan Aalst Waalrese Machinehandel Maarten Verkuijten ile işbirliği içindeyiz. Yurt içinden gelen müşterilerimizin değişim isteklerini dikkate alarak ve yurt dışında Aalst waalrese machinehandel şirketinin araştırmalarını ve isteklerini dikkate alarak kendi ar-ge grubumuzla değerlendirerek sektörümüze ve firmamıza yakışacak kalitede her zaman yenilikçi değişimci, geliştiren ve girişimci bir firma olma özelliğini sürdürmekteyiz.

Merkez : Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sokak MVK WORK SQUARE Ev-Ofis Siteleri No:13 A1 Blok D:24-26-27 Kurtköy/Pendik/İSTANBUL
Fabrika : Selimiye Köyü Osmaneli Organize Sanayi Bölgesi 101 Ada 4 No'lu Parsel Osmaneli / BİLECİK
Telefon: ( 0216 ) 593 12 22 PBX
Fax        : ( 0216 ) 593 12 25
E-Mail  : info@ozmaksanmakine.com
İçeriğe dön